Sala weselna

Wolne terminy


wolne terminy

O sali bankietowej

Dworku Nad StawamiSala weselna w Dworku Nad Stawami przystosowana została do przyjęcia 150 gości. Jest ona niezwykle stylowa z wysokimi kolumnami znajdującymi się po bokach, nieutrudniającymi gościom zabawy. Utrzymana w kolorystyce ciepłego odcieniu beżu. Posadzka z płytek polerowanych w białej barwie dodatkowo czyni ją jeszcze bardziej wyraźną.

Klimat sali weselnej, dbałość o najwyższe standardy obsługi, zachęcają do zorganizowania przyjęcia weselnego, ale również innej imprezy okolicznościowej, czy bankietowej.

Dysponujemy podstawową dekoracją - ozdobna tablica za stolikiem młodych, eleganckie świeczniki. Na inne życzenia co do wystroju w tym, wyjątkowym dniu pozostajemy otwarci.

Sala bankietowa połączona jest z dwiema stylowymi piwniczkami na alkohol, napoje, prezenty, kwiaty, które przeznaczone są do dyspozycji Państwa Młodych.

Pośrodku sali weselnej znajduje się wnęka ze stolikami: herbacianym, winnym, ze słodyczami, barmańskim oraz wiejskim stołem. Wszystko to według uznania Państwa Młodych.

Nasz personel jest wysoko wykwalifikowany, jedna kelnerka przypada na około 20 osób.

Ceremonia rozpoczyna się zaproszeniem pary Młodej przez kelnerów na salę. Tam Rodzice witają ich chlebem i solą. Następnie orkiestra proponuje toast za pomyślność Pary Młodej. Nowożeńcy piją i rzucają kieliszki za siebie, aby rozsypane szkiełka przyniosły im tyle szczęścia ile jest kawałeczków.


sala weselna
Zobacz galerię >>>
dom weselny
Projekt i wykonanie: Robert Kądziela -